1px

W jakich rozmiarach występują płytki wielkoformatowe?

układanie płytek wielkoformatowych

Eleganckie salony, spektakularnie wyglądające łazienki, wytrzymałe schody i blaty. Wszystko to można osiągnąć w łatwy sposób dzięki zastosowaniu płytek wielkoformatowych, które są obecnie niezwykle popularne w aranżacji wnętrz. Z naszego wpisu dowiesz się, w jakich rozmiarach występują płytki wielkoformatowe.

Czym się charakteryzują płytki wielkoformatowe?

Płytki wielkoformatowe jak sama nazwa wskazuje, cechują się dużym rozmiarem. Dokładne zdefiniowanie tego pojęcia nie jest jednak wcale takie proste, ponieważ jest ono różnie określane w zależności od klasyfikacji. Niektórzy przyjmują, że jeden z wymiarów płytki tego typu powinien przekraczać 30 cm, inni zaś twierdzą, że jest to 45 cm. Poza tym definicja różni się także w zależności od tego, czy mamy do czynienia z płytkami kwadratowymi, czy też prostokątnymi. W naszym opracowaniu skupimy się zatem na płytkach wielkoformatowych, jakie posiadamy w ofercie, a ta obejmuje:

  • płytki wielkoformatowe 600x600 - najmniejsze w całej kolekcji płytek wielkoformatowych,
  • płytki wielkoformatowe 600x1200 - prostokątne płytki podłogowo-ścienne w atrakcyjnym formacie i grubości zaledwie 5,5 mm,
  • płytki wielkoformatowe 800x1600 - wygodny format, który umożliwia użycie płytek w dowolnej przestrzeni,
  • płytki wielkoformatowe 800x2400 - to jedne z większych płytek, które wyróżniają się także zaledwie 6 mm grubością,
  • płytki wielkoformatowe 1200x1600 - imponujący format, który najlepiej sprawdzi się w większych pomieszczeniach,
  • płytki wielkoformatowe 1200x2400- to wybór dla użytkowników, którzy liczą na spektakularne efekty w aranżacji wnętrz,
  • płytki wielkoformatowe Extrema - płytki wielkoformatowe Extrema to propozycja dla osób, które poszukują najlepszych rozwiązań. Wyróżniają się one przede wszystkim ponadprzeciętną grubością 15 mm, dzięki czemu znajdą zastosowanie w wielu wymagających przestrzeniach.
1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl