1px Formy płatności

Formy płatności 

 

Proponujemy Państwu kilka forma płatności:

  1. Przelew bankowy (szybki przelew).
  2. Gotówka w punkcie odbioru.
  3. BLIK.

Na całkowity koszt zakupu w naszym sklepie składają się:

- koszt zamówionych towarów

- koszt dostawy

- ewentualny załadunek/rozładunek.

 

  1. Przelew bankowy

Po złożeniu zamówienia nastąpi przeniesienie do serwisu umożliwiającego dokonanie szybkiego przelewu.  Operatorem płatności jest Blue Media S.A. z siedzibą w Sopocie, ul. Powstańców Warszawy 6, 81-718 Sopot, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym Gdańsk Północ VIII Wydział Gospodarczy KRS nr 0000320590, NIP 585-13-51-185, REGON 191781561, nadzorowaną przez Komisję Nadzoru Finansowego i wpisaną do rejestru krajowych instytucji płatniczych pod numerem IP17/2013. Administratorem danych osobowych niezbędnych w procesie płatności jest Blue Media S.A. ul Powstańców Warszawy 6, 81-718 Sopot. Podstawa prawna, cel, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Użytkownikowi, a także inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych są szczegółowo określone w Polityce prywatności Blue Media S.A.

 

  1. Gotówka w punkcie odbioru.

Po wybraniu opcji płatności gotówkowej należy skontaktować się z działem obsługi sprzedaży aby ustalić termin odbioru zamówionego produktu oraz uregulowania płatności za zamówiony towar.

  1. BLIK

Po wybraniu tej opcji nastąpi przekierowanie do płatności BLIK – należy wówczas postępować z instrukcjami, które pojawią się w procesie płatności. Po finalizacji należy oczekiwać powiadomienia mailowego potwierdzającego dokonanie płatności za zamówienie.

 

O każdym kolejnym etapie realizacji zamówienia będą Państwo powiadomieni mailowo.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod nr. telefonu:

+48 888 555 986

lub mailowo na adres:

biuro@cerwest.pl

Zapraszamy do kontaktu!

Cerwest Sp. z o.o.

 

formy platnosci

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl