1px Czas realizacji zamówienia

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie, dokładając wszelkich starań, aby jego finalizacja odbyła się możliwie najszybciej. Cenimy sobie naszych klientów i mając na uwadze ich zadowolenie z dokonanego zakupu staramy się, aby maksymalnie skrócić proces przygotowania złożonego zamówienia do wysyłki lub odbioru.

Każdy towar w przypadku płatności przelewem lub płatności online trafia do przygotowania i pakowania niezwłocznie po zaksięgowaniu środków na naszym koncie. Dokładamy wszelkich starań aby zamówienia były w pełni zabezpieczone na czas dostawy.

Ze względu na różnorodne gabaryty oferowanych produktów dajemy sobie 2 dni robocze na przygotowanie wysyłki. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie i czas dostawy jest zależny od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu docelowego. Standardowo zajmuje to nie więcej niż 2 dni robocze.

Większość naszych zamówień jest realizowana w ciągu 2-5dni roboczych.

Przy płatnościach przelewem internetowym czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej – o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

 

1px do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl